Banka Hesap Numaralarımız

05313655160

info@sosyalmedyaweb.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 02:00

KURUMSAL
Anasayfa Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

sosyalmedyaweb.com daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sipariş işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) paytr.com aracılığıyla talep etmektedir. sosyalmedyaweb.comte toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sosyalmedyaweb.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; site üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler sosyalmedyaweb.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. trendol.net Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi (2)

Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Işbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır. Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, trendol.net reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin sosyalmedyaweb.com’e geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere sosyalmedyaweb.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi (3)

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. PAYTR ödeme sisteminde istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sosyalmedyaweb.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın 05313655160

Bizi Arayın 05313655160

Avcılar İstanbul
05313655160
info@sosyalmedyaweb.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Tüm hakları saklıdır.

İzinsiz hiçbir işlem yapılamaz , kopyalanamaz , çoğaltılamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ